موضوع: "ترکیه"

بهترین جاذبه‌های توریستی در کشور ترکیه

نوشته شده توسط مهسا نوری در 1400/01/22  •  ارسال نظر »

کشور ترکیه بین اروپا و آسیا قرار گرفته است و دارای جاذبه‌های توریستی و گردشگری بسیاری در نقاط مختلف خود می‌باشد. آنتالیا و استانبول از شهرهای توریستی این کشور است. بناهای تاریخی کهن با معماری با شکوه، فرهنگ غنی، غذاهای مشهور، مناظر و طبیعت زیبا و چشم‌نواز، کوه‌های برافراشته، سواحل مدیترانه‌ای با آب‌های زلال و شفاف از جمله مهمترین دلایل مسافرت به این کشور می‌باشد.در ادامه این مطلب چند جاذبه دیدنی و توریستی کشور ترکیه را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

بیشتر بدانید: عوامل موثر در گردشگری و توریسم

ادامه »

همه چیز درباره ترکیه

نوشته شده توسط مهسا نوری در 1399/12/03  •  ارسال نظر »

هر ساله عده زیادی در سراسر جهان با اهداف متفاوتی از جمله کار، تحصیل، زندگی، سرمایه‌گذاری و غیره تصمیم به ترک کشور خود و مهاجرت به کشور دیگر می گیرند. برای این امر باید همه جوانب را در نظر گرفت زیرا یک اقدام نسنجیده می تواند تبعات بدی را به همراه داشته باشد.

به همین منظور باید اطلاعاتی نظیر شرایط اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و غیره کشوری که قرار است مقصد مهاجران باشد قبل از سفر به طور کامل بررسی شود. یکی از این کشورهایی که امروزه پذیرای تعداد زیادی از مهاجران و گردشگران است، کشور ترکیه می باشد. در این مقاله سعی داریم تا هر آنچه که لازم است درباره ترکیه بدانید، برای شما توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید.

 

بیشتر بدانید: جاذبه‌های حیرت‌انگیز در جهان

 

 

ادامه »