موضوع: "استرالیا"

همه چیز درباره ترکیه

نوشته شده توسط مهسا نوری در 1399/12/03  •  ارسال نظر »

هر ساله عده زیادی در سراسر جهان با اهداف متفاوتی از جمله کار، تحصیل، زندگی، سرمایه‌گذاری و غیره تصمیم به ترک کشور خود و مهاجرت به کشور دیگر می گیرند. برای این امر باید همه جوانب را در نظر گرفت زیرا یک اقدام نسنجیده می تواند تبعات بدی را به همراه داشته باشد.

به همین منظور باید اطلاعاتی نظیر شرایط اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و غیره کشوری که قرار است مقصد مهاجران باشد قبل از سفر به طور کامل بررسی شود. یکی از این کشورهایی که امروزه پذیرای تعداد زیادی از مهاجران و گردشگران است، کشور ترکیه می باشد. در این مقاله سعی داریم تا هر آنچه که لازم است درباره ترکیه بدانید، برای شما توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید.

 

بیشتر بدانید: جاذبه‌های حیرت‌انگیز در جهان

 

 

ادامه »

عوامل تاثیر گذار در مهاجرت اجباری

نوشته شده توسط مهسا نوری در 1399/11/19  •  ارسال نظر »

مهاجرت اجباری که به آن آوارگی اجباری نیز می‌گویند باعث ریشه کن شدن میلون‌ها نفر در سراسر جهان از جمله پناهندگان، آوارگان داخلی و مهاجران شده است. در هر 2 ثانیه 1 نفر آواره می‌شود و در حال حاضر کل آوارگان جهانی به بیش از 68.5 میلیون نفر می‌رسد.

بین گناهندگان، مهاجران و آوارگان داخلی تفاوت‌های فنی وجود دارد. طبق تعریف، همه در گروه مهاجرت اجباری قرار می گیرند و البته همه آنها مردم هستند. مهاجرت اجباری به جنبش هایی اطلاق می شود که پناهندگان، مهاجران و آوارگان را ایجاد می کنند. اینها می توانند بعد از آواره شدن از وطن در داخل کشورشان یا بین کشورها باشند.

عوامل مختلف زیادی وجود دارد که باعث می شود صدها میلیون نفر در سراسر جهان خانه های خود را ترک کنند. همه این عوامل به یک هدف مشترک منجر می شود تا زندگی بهتر و ایمن تری داشته باشیم.

در ادامه به چند مورد از مهترین دلایل مهاجرت های اجباری اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ادامه »

جاذبه های گردشگری فرانسه

نوشته شده توسط مهسا نوری در 1399/11/04  •  ارسال نظر »

فرانسه یکی از بهترین کشورهای اروپایی می باشد و سالانه گردشگران بسیاری از کشورهای مختلف جهان با هدف گردشگری به این کشور سفر می کنند. در این مقاله قصد داریم به معرفی جاذبه های دیدنی و شگفت‌انگیز فرانسه بپردازیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

ادامه »

ویزای شینگن، شرایط دریافت و هزینه‌های آن

نوشته شده توسط مهسا نوری در 1399/10/20  •  ارسال نظر »

امروزه بسیاری از مردم جهان، مشتاق سفر به کشورها اروپایی هستند که باید برای آن، ویزای شینگن تهیه کنند. در این مقاله به تاریخچه شینگن، کشورهای حوزه شینگن، شرایط دریافت ویزا و هزینه‌های آن خواهیم پرداخت.

ادامه »

جاذبه‌های گردشگری استرالیا

نوشته شده توسط مهسا نوری در 1399/10/10  •  ارسال نظر »

جاذبه‌های گردشگری استرالیا

10جاذبه گردشگری استرالیا

استرالیا کشوری پهناور است که کمی کوچکتر از قاره ایالات متحده است. بنابراین شاید تعجب آور نباشد که کشوری به این بزرگی، مقصد غیر معمولی برای گردشگران باشد. در این مقاله به بررسی 10 جاذبه دیدنی کشور استرالیا خواهیم پرداخت.

 

ادامه »